Ortopedik Sağlık Sorunlarında

Yenilikçi Tedavi Yöntemleri

Ortopedi ve Kırık Kliniğimizde ilk teşhisten tedavi ve iyileşme sürecine kadar, sağlığınıza attığınız her adımda tüm ortopedik sağlık ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir sağlık hizmetleri ile buradayız.
İhtiyaçlarınızı Karşılayan Uzman Ortopedi

Bize şikayetlerinizi yazın yardımcı olalım!

Lütfen aşağıdaki formu doldurun, kişisel vaka yöneticimiz sizinle iletişime geçecektir.

  Ortopedik CerrahiSpor YaralanmalarıÇocuk OrtopedisiGenel KontrolProtezBel Fıtığı

  İhtiyaçlarınızı Karşılayan Uzman Ortopedi

  DİZ PROTEZİ

  Diz protezi operasyonu ağrılarınızdan kurtulmanız, eski konforlu yaşamınıza geri dönmeniz için etkili bir tedavi yöntemidir.

  Diz Cerrahisi

  Menisküs yırtığı, en yaygın diz eklemi yaralanmalarından biridir. Diz ekleminin kuvvetli bir şekilde bükülmesine veya bükülmesine neden olan herhangi bir kaza, menisküs yırtılmasına neden olabilir. Yaralanma riski, yaralanma anında dize ne kadar fazla ağırlık veya hız uygulanırsa o kadar büyüktür. Diz eklemi ne kadar çok içe doğru döndürülür ve çarpık diz pozisyonuna doğru bükülürse, menisküs yaralanması riski o kadar artar. Yırtık bir menisküs iki farklı şekilde ameliyat edilebilir.

  KALÇA PROTEZİ

  Kireçlenme ileri seviyelere ulaşmışsa, kişinin şikayetleri ilerlemişse ve ameliyatsız yöntemlerden fayda görülememişse kalça protezi ameliyatı gerekebilir.

  Omuz Eklem Ameliyatı

  Omuz ağrısının birçok farklı nedeni olabilir. Kas gerginliği yaygındır. Ancak travma, artroz, kireçlenme veya iltihaplar da oldukça karmaşık omuz ekleminde ağrıya neden olabilir. Etkilenen yapılar sadece kaslar değildir: Tendonlar, bağlar ve kemikler de etkilenebilir. Hem akut hem de kronik omuz ağrısının prevalansı, son birkaç yılda genel popülasyonda önemli ölçüde artmıştır. Omuz ameliyatı genel anestezi altında yapılır. Anestezist, vücudunuza özel olarak hazırlanmış bir anestetik kombinasyonunu enjekte edecektir. Ameliyat sırasında ağrı hissetmeyeceksiniz ve işlemin farkında olmayacaksınız.